Skip to content Skip to footer

Lietadlá GROPPO z našej ponuky

GROPPO TRAIL

Je vzperový, celokovový hornoplošník s pevným podvozkom a veľkými kolesami Tundra už v základnej výbave. Kabína je riešená so sedadlami za sebou s ovládaním z predného sedadla a zdvojeným riadením aj pre sedadlo v druhom rade. Má nadmieru veľký batožinový priestor za zadným sedadlom s možnosťou montáže aerodynamicky riešeného kufra umiestneného pod kabínou. Podvozok je štandardne ostruhový, ale za príplatok je možnosť dodania lietadla aj s podvozkom typ TG. Lietadlo je dostupné aj vo verzii „stavebnica“ v rôznych stupňoch rozpracovanosti priamo od výrobcu.

  • Viac info tu

GROPPO G70

Je podobne ako TRAIL vzperový, celokovový hornoplošník s pevným podvozkom typ TG s aerodynamickými krytmi kolies avšak v luxusnom prevedení s nadštandardnou šírkou kabíny v tejto triede. Sedadlá sú vedľa seba so zdvojeným riadením a je vybavený vyšším komfortom avioniky s možnosťou Glass cockpitu s autopilotom. Je predurčený na dlhšie lety vyššími rýchlosťami pre leteckú turistiku alebo biznis.

  • Viac info tu

Obidva typy lietadiel sú štandardne vybavené unikátnym mechanizmom pre rýchle skladanie krídiel pre účely prepravy alebo úsporného skladovania.
Ďalej môžu byť lietadlá na želanie vybavené napríklad silnejším motorom, vlečným zariadením alebo špeciálnym podvozkom. Príprava na záchranný padákový systém je súčasťou štandardnej výbavy.

This Pop-up Is
Included in the Theme
Best Choice for Creatives
Purchase Winger